SEÇME VE YERLEŞTİRME SÜREÇLERİNİZDE ŞEFFAFLIKTAN YANAYIZ
Başvuru ve/veya ön eleme aşamasını geçmiş adaylarınızı dijital üzerinden nasıl değerlendirebileceğinizin endişesine kapılmayın!

Akıllı Video Mülakat Sistemi yalnızca bir tık ile size doğru aday kazanımı sağlar. Dilediğiniz yerde ve zamanda adaylarınıza “offline” ve “online” mülakat yaptırabilirsiniz.

 


 

ADAY SEÇERKEN SINIR TANIMIYORUZ
Adayınız müsait olsa da olmasa da offline mülakatta; 
Adayınızın 
- görüşmek istediğiniz saatlerde çalışıyor olması,
- başka bir sosyal aktivitesinin bulunması
- görüşeceği bir diğer departman yöneticisinin yıllık izinde olması,
- tek tek arayıp mülakata davet ettiğiniz adayın gelip gelmeyeceğini beklemeniz,
- mülakat davetini başka bir şehirde olduğu için geri çeviren adaylarınızın olması,
- şehir şehir mülakat turnesine çıkmanızın size maliyetinin fazla gelmesi,
dijital İK yönetimi esaslı EasyHR ve sizin için artık bir engel değil. 

Dilediği yerde ve zamanda adayınıza ulaşmak için offline video mülakata davet edebilirsiniz. Tüm tarayıcılarla uyumlu mobil tasarımı sayesinde sisteme diledikleri şekilde giriş yapabilirler. Kaydettiğiniz aday görüşmelerinizi sistem üzerinden değerlendirebilir, ilgili yöneticiye atayıp onun da görüşlerini bildirmesini sağlayarak kolektif bir işe alım süreci gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

Uygun yerde ve zamanda da online mülakatta;
Aday ile ortak bir takvim belirleyip EasyHR alt yapısını kullanarak online video mülakat gerçekleştirebilirsiniz. Online video mülakatı takip etmesini, izlemesini istediğiniz diğer kullanıcılar ile sistem üzerinden paylaşıma açabilirsiniz. Şeffaf bir online mülakat gerçekleştirdiğinizde de diğer kullanıcıların sizinle aynı zaman diliminde ve herhangi bir maliyet söz konusu olmadan adayı tanımasına ve değerlendirmesine olanak sağlıyoruz.

İletişim formu

Demo Talep formu

Konu